FINANCIAL CONTROLLER (70-100.000 KČ)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace...Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte perfektně anglicky? Pak hledáme právě Vás!!! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANCIAL CONTROLLER (70-100.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Tvorba finančních plánů a výhledů
  • Spolupráce na měsíčních uzávěrkách
  • Kontrola cenových kalkulací a dohled na skladovými položkami
  • Ad hoc finanční analýzy a statistické hodnocení
  • Controlling Investic
  • Reporting řediteli společnosti

Co požadujeme?

  • Praxi ve finančním oddělení ve výrobní společnosti
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výborné znalosti MS Excel a zkušenosti s ERP systémy
  • Znalosti mezinárodních standardů účetního výkaznictví

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
  • Příjemnou pracovní atmosféru a milé kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu a dny dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu a penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání

  • Lokalitu: Český Dub