MISTR SKLADU (32-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

Chcete využít svoje organizační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí? Máme pro Vás ideální pracovní pozici nadnárodní společnost v Teplicích, která právě teď hledá kandidáty pozici MISTR SKLADU (32-40.000 Kč) Pokud Vás oslovila naše nabídka, zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu podřízených po technické, organizační a personální stránce
  • plánování činnosti a cílů svojí směny
  • dohled nad realizací a plněním plánů
  • zajištění spolupráce s příslušnými odděleními
  • reporting nadřízenému
  • práce na 8mi hodinové směny

Co požadujeme?

  • min. 1 rok praxi na pozici podobného zaměření
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • manažerské dovednosti
  • silnou osobnost s konstruktivním myšlením
  • ŘP sk. B|
  • zkušenosti s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odměny
  • stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • moderní pracovní prostředí
  • práci ve stabilní společnosti
  • nástup ihned nebo dle domluvy

  • místo výkonu práce: Teplice