VEDOUCÍ IT - až 70 000 Kč

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Významná společnost která je na trhu již 30 let a působí po celé České republice, prošla za poslední 3 roky výraznou digitalizací a automatizací celé společnosti a nyní hledá osobu na pozici: VEDOUCÍ IT

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za funkčnost interních systémů společnosti (CRM, Účetní systém, Webové aplikace atd.)
  • Nastavení IT strategie a plánu (finanční + rozvojový) celého IT oddělení společnosti
  • Budete součástí managmentu společnosti. Analýza a návrh IT řešení pro budoucí rozvoj společnosti
  • Řízení kreativního IT týmu, který zajišťuje denní provoz společnosti
  • Pokračovat v digitalizaci zaběhlé společnosti
  • Komunikace se současnými i novými IT dodavateli

Co požadujeme?

  • Alespoň 7 let praxe v oboru IT
  • Vysoce pokročilá znalost Microsoft Office 365 (Office, Sharepoint, Onedrive, MS Teams) a kompletní správa firemního nastavení O365.
  • Reportingové dovednosti v MS Excel
  • Pokročilá znalost MySQL – reportingové využití
  • Zkušenosti s implementací IT systémů do společnosti.
  • Zkušenosti s vedením projektů (zadání, vývoj, testování, implemetnace)
  • Analytické, kreativní myšlení
  • Zkušenost jak se SW, tak i HW stránkou IT jako podpora celé společnosti (tablety, telefony, počítače, servery, připojení, správa licencí atd)
  • Zkušenost s webovými aplikacemi

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání u dlouhodobě zaběhlé společnosti na českém trhu
  • Možnost podílet se na dalším vývoji a digitalizaci tradiční, známé společnosti na českém trhu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • HW vybavení (tablet, notebook, telefon, automobil)
  • Zaškolení a následné postupné předávání práce od současného vedoucího IT.
  • Příjemný pracovní kolektiv v „rodinné“ firmě
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Praha - východ