COST ANALYST (36-41.000 Kč) - ABSOLVENTI VŠ

Neaktivní nabídka

36800 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte zaměstnání v nadnárodní společnosti? Chcete se rozvíjet? Umíte dobře anglicky a chcete tuto znalost v zaměstnání uplatnit? Máte VŠ? Pak hledáme právě Vás! Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • oceňování budoucích produktů (zpracování a kontrola dat, analýza, prezentace)
  • koordinace projektového týmu s cílem redukce nákladů
  • analýzy nákladové struktury technologických postupů výroby a dodavatelů
  • údržba kalkulačního systému
  • spolupráce s designovým a obchodním oddělením
  • tvorba plánů, forecastů a detailních analýz ziskovosti a nákladovosti jednotlivých produktů
  • reporting, tvorba databází a příprava datových zdrojů

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického nebo technického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalosti controllingových principů, kalkulací a oceňování výroby
  • znalosti technologických postupů
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost MS Excel, Access a databází
  • zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • analytické myšlení, organizační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu.
  • odpovídající školení.
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost kariérového růstu.
  • stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče

  • lokalitu: Lovosice