DATA ANALYST (MZDA DLE ZKUŠENOSTI + ZAJÍMAVÝ BONUS)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Mezinárodní firma se stabilním postavením na trhu hledá do svého týmu Fleet Data Analystu/ku, který/á se vyzná v Power BI a SQL, domluví se anglicky, zpracovával/a objemné data. Pokud se chcete nadále rozvíjet + získat velmi zajímavé prémie, preferujete práci i na Home Office s občasným dojezdem na pobočku firmy, pošlete nám životopis, rádi se s Vámi setkáme :). DATA ANALYST (MZDA DLE ZKUŠENOSTI + ZAJÍMAVÝ BONUS)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Tvorba a implementace IT konceptu pro integraci různých datových zdrojů
  • Vizualizace dat na základě BI systému
  • Vývoj a rozšíření analýzy Fleet Business pro optimalizaci interního řízení
  • Velmi úzká spolupráce se zákazníky flotilových systémů
  • Tvorba zákaznických reportů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v Power BI a SQL
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost procesního a projektového řízení
  • Praxe v mezinárodním prostředí - VÝHODOU
  • Vzdělání v oblasti ekonomie/analytiky/financí/ informatiky
  • Komunikativnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Nadstandartní ohodnocení
  • Velmi zajímavé prémie
  • Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Sleva na firemní produkty
  • Flexi Pass - 1.000 Kč/rok
  • Vitamínové balíčky :)
  • Fajn kolektiv :)

  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.