ABSOLVENT CHEMIE - TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA (30.-34.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vystudovanou vysokou školu chemickou a hledáte uplatnění? Chcete aplikovat znalosti ze studií v praxi? Domluvíte se anglicky a chcete to využít i v práci? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme do stabilní společnost se zahraničním přesahem hledáme posilu na pozici: ABSOLVENT CHEMIE - TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA (30.-34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • plánování a příprava odstávek provozu a oprav zařízení
  • navrhování technologických postupů
  • zpracování technologických předpisů
  • analýza odchylek a navrhování opatření
  • školení zaměstnanců
  • účast na auditech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - chemický obor
  • anglický jazyk - slovem i písmem
  • znalost balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • stabilní pracovní místo na HPP
  • možnost finančního růstu
  • týden dovolené navíc
  • zvýhodněné volání
  • příspěvek na penzijko
  • závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Trmice