SPECIALISTA REGISTRACE LÉČIV

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi v oblasti registrace léčiv (Regulatory Affairs)? Máte vzdělání farmaceutického nebo přírodovědného směru? Pak jste ideální kandidát/ka! Významná farmaceutická společnost hledá kandidáty na pozici SPECIALISTA REGISTRACE LÉČIV (35 – 40 000 Kč).

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za přípravu, zpracování a implementaci registračních dokumentů farmaceutických produktů
  • Komunikace s regulačními úřady, státními institucemi (Státní ústav pro kontrolu léčiv, Ministerstvo zdravotnictví ČR), smluvními partnery
  • Sledování související legislativy
  • Sledování harmonogramu zavádění daného léčiva na trh
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnost

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (medicínského, farmaceutického či přírodovědeckého zaměření)
  • Zkušenost z oblasti Regulatory Affairs výhodou
  • Znalosti registračních procesů v rámci EU výhodou
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, vysokou flexibilitu
  • Motivovanost, silné organizační dovednosti, strategické myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci pro silnou farmaceutickou společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na další vzdělávání a penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího růstu