VÝROBNÍ TECHNIK (30 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte technické vzdělání a hledáte novou práci v oblasti výroby? Jste manuálně zručný a pracovitý? Máte chuť pracovat pro mezinárodní firmu s dlouholetou historií? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak hledáme právě Vás. Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Významná společnost hledá posilu týmu na pozici: VÝROBNÍ TECHNIK (30 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Samostatné řešení technických problémů
  • Kontrola vstupních surovin
  • Ve spolupráci s oddělením údržby zlepšování stávající zařízení
  • Provádění oprav strojů, kontrola strojů
  • Aktivní spolupráce na zavádění nových produktů do výroby
  • Spolupráce s pracovníky oddělení údržby na odstraňování poruch

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • min. 2 roky praxe ve strojírenském průmyslu
  • Uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou!
  • Ochotu vzdělávat se

Co nabízíme?

  • Zajímavé prémie hned od 1.měsíce
  • Možnost dovolené navíc
  • Možnost profesního rozvoje
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na stravování na pracovišti
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav