SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ 32-38.000 Kč

Neaktivní nabídka

32000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi se seřizováním lisu ve vstřikovně plastů? Baví Vás tato práce a hledáte zaměstnavatele se zajímavým výrobním programem? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis na pozici:

Pracovní náplň

  • Seřizování lisu ve vstřikovně plastů dle požadavků výroby
  • Příprava forem do výroby
  • Kontrola stavu forem a jejich výměna
  • Vedení dokumentace o stavu jednotlivých strojů
  • Zodpovědnost za rozjezd nové výroby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • 1 rok praxe na pozici seřizovače či technika
  • Působení přímo v oblasti vstřikování plastů velkou výhodou
  • Ochotu pracovat v 3směnném provoze

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Bonus z ročního zisku společnosti – 13. plat
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.