VEDOUCÍ SPRÁVY NEMOVITÉHO MAJETKU (až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte VŠ vzdělání stavební a chcete pracovat na zajímavých projektech rozvoje výrobní společnosti v oblasti jejích nemovitostí? Pak mi zašlete svůj životopis a ráda s Vámi proberu podrobnosti. Významná výrobní společnost hledá toho pravého člověka na pozici: VEDOUCÍ SPRÁVY NEMOVITÉHO MAJETKU (až 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba územního plánování pro rozvoj společnosti v oblasti nemovitostí
  • zajištění stavebních řízení
  • komunikace s úřady ohledně povolení a územního plánování
  • evidence veškerého nemovitého majetku (i v nájmu včetně tvorby smluv)
  • vedení podřízených v rámci svěřeného úseku
  • správa a archivace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavební
  • praxi v oblasti správy nemovitého majetku a projektovým řízením v této oblasti
  • znalost tvorby a správy nájemních smluv, stavebního řádu a územního plánování
  • znalost BOZP
  • uživatelskou znalost práce na PC (balíček MS Office)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • 5 dní dovolené navíc
  • možnost finančního růstu
  • zvýhodněné volání
  • příspěvek na penzijko
  • závodní stravování

    Místo pracoviště: Ústecko