DIGITALIZÁTOR/KA (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jsi zkušený datový vědec v oblasti digitalizace? Máš obchodního ducha? Umíš anglicky? Umíš finsky nebo švédsky? Pak jsi ten/ta koho hledáme! Staň se naším kolegou na pozici: DIGITALIZÁTOR/KA

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Analýza obchodních příležitostí
  • Vývoj vhodných řešení ML + nasazení služby do cloudu (MS Azure)
  • Práce s kolegy i obchodními partnery
  • Stanovení požadavků pro netechnické kolegy
  • Návrh řešení

Co požadujeme?

  • ANGLICKÝ JAZYK - nutné
  • FINSKÝ/ŠVÉDSKÝ JAZYK - nutné
  • Znalost programovacích jazyků (ideálně Python)
  • Zkušenosti s nejnovějšími rámci Data Science (scikit-learn, Pandas, Keras, Tensorflow, PyTorch)
  • Zkušenost s databázemi (SQL, Redis, MongoDB, Neo4j)
  • Znalost Big Data frameworků (Hadoop, Kafka, Spark)
  • Práce s cloudem
  • Zkušenosti s DevOps, MLOps a inženýrskými postupy AI - výhodou
  • Zájem o nové technologické trendy

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Přátelské prostředí
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Ostrava