PROJEKTANT/KA OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ (30.000-40.000)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Umíte projektovat konstrukce nebo teprve začínáte? Máte SŠ/VŠ stavebního směru? Chcete pracovat v týmu? Pak jste náš člověk!!! Hledáme kolegy na pozici: PROJEKTANT/KA OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ (30.000-45.000) Zašlete nám životopis a potkejme se na pohovoru!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Tvorba výkresové dokumentace ocelových konstrukcí od A do Z
  • Výrobní i montážní výkresy
  • Komunikace s týmem zkušených kolegů
  • Komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního smšru
  • Praxe v 3D programech výhodou
  • AutoCAD výhodou
  • Anglický/německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu a dojíždění
  • 13.plat
  • Stabilní zaměstnání

  • Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou