VÝVOJÁŘ / KA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ (mzda dle zkušeností)

Neaktivní nabídka

35000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máš zkušenosti s vývojem řídících systémů? Umíš anglicky nebo německy? ovládáš vývojové nástroje, jako je např. Matlam, Simulink, Stateflow, V&V apod.? Pak jsi náš hrdina!!!! Zašli nám životopis v češtině i angličtině a zúčastni se výběrového řízení. Hledáme kolegu na pozici: VÝVOJÁŘ / KA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Definice a vývoj řídících jednotek (ovládací prvky, funkce, elektronika...)
  • Vývoj SW struktury
  • Vývoj algoritmů/ elektronických komponent a scematiky
  • Provedení integrace řídících systémů
  • Testování a kalibrace
  • Komunikace s interními i externími kolegy

Co požadujeme?

  • Zkušenost na obdobné pozici - velkou výhodou
  • ANGLICKÝ JAZYK - nutný na komunikativní úrovni
  • Vývojové procesy (PTE Controls and System Engineering Process)
  • Znalost norem (Spice, CMMI, ISO26262 ...)
  • Zkušnosti s nástroji (např.Matlab, Simulink, Stateflow, V&V Toolbox, Generátor kódu, INCA, LT Spice, IQ-FMEA, Altium Designer, Visio)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištěn
  • Multisport karta
  • Dárkové šeky

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav