PLC ENGINEER (45.000 - 60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste nadšencem v oblasti automatizace? Baví vás vyvíjet nová zařízení? Máte zkušenosti s programováním PLC? K tomu všemu vám stačí už jen komunikativní angličtina a můžete skoro nastoupit. Tak mi pošlete CV a zapojte se do výběrového řízení na pozici: PLC ENGINEER (45.000 - 60.000 KČ)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • práce na vývoji jednoúčelových strojů
  • modernizace stávajících zařízení
  • návrh systémů pro sběr výrobních dat
  • instalace a oživování zařízení ve společnosti
  • účast na montáži zařízení ve společnosti
  • spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s programováním PLC
  • orientaci v oblasti průmyslové komunikace
  • orientaci v pneumatice, elektru apod.
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování s příspěvkem
  • příspěvek na pojištění
  • Multisport kartu a další..

  • lokalitu okres Vyškov