ZÁMEČNÍK DO VÝROBY 2 SMĚNY (AŽ 35.000KČ)

Neaktivní nabídka

24000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste vyučený strojní zámečník nebo mechanik a chcete super práci pouze na 2 směny? Jste profík ve sváření? Není nic jednoduššího než se mi ozvat a já vám řeknu víc

Pracovní náplň

  • Seřizování a údržba výrobních strojů a linek
  • Svařování pomocí CO2, autogenem nebo elektrickým obloukem
  • Preventivní a okamžité konstrukční úpravy na strojích

Co požadujeme?

  • SOU strojí zámečník nebo mechanik
  • Svářečský průkaz
  • Nutná praxe
  • Výhoda pokud jste pracoval někdy ve slévárně
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Pouze 2 směnný provoz

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Uvítací bonus 5000Kč
  • Nejrůznější finanční ocenění ( spolehlivost, výkon atd.)
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční a jiné benefity ( penzijní pojištění)
  • Místo práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.