MISTR – 2 SMĚNY (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti z pozice mistra nebo koordinátora strojírenské výroby, ideálně v oblasti obrábění kovů? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám pracovat na ranní a odpolední směnu? Pak mi pošlete svůj životopis! Významná výrobní společnost hledá do své výroby posilu na pozici: MISTR – 2 SMĚNY (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení svěřeného výrobního oddělení
  • Rozdělení práce a zaškolení zaměstnanců
  • Kontrola kvality odvedené práce
  • Hodnocení a motivace zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání strojírenské
  • Zkušenosti s vedením lidí ve strojírenské výrobě
  • Znalost techniky obrábění kovů
  • Znalosti v oblasti BOZP a PO a výrobních norem
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • 13. mzdu
  • Pravidelné bonusy
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a dovolenou
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Teambuildingové akce
  • Zvýhodněný tarif volání

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha - východ (okolí Úvaly)