TECHNOLOG BEZ AJ/NJ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Jste strojař a hledáte novou pracovní výzvu v menší rodinné firmě? Nemluvíte anglicky nebo německy, ale strojařina je Vaše hobby? Chcete najít práci v zajímavé zakázkové výrobě a využít své znalosti v oblasti programování strojů? Tak mi zašlete svůj životopis, protože možná hledáme právě Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Tvorba programů pro CNC stroje dle technické dokumentace
  • Tvorba a správa seřizovacích listů
  • Úpravy CNC programů pro jednotlivé zakázky
  • Úpravy 3D modelu v softwaru CAD/CAM
  • Odladění programů na CNC strojích
  • Optimalizace CNC obráběcích procesů

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání - strojírenské
  • Praxe v oblasti programování strojů
  • Znalost CAD programu
  • Zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práce v malé rodinné firmě
  • Plně dotované stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Až 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Plzeň