MECHANIK JUNIOR - 1 SMĚNA (26.-31.000Kč + BONUS!)

Neaktivní nabídka

26000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se realizovat v nadnárodní úspěšné společnosti, která nemá konkurenci? Nechcete stát u pásu a chcete, aby Vaše práce měla smysl? Hledá se posila do skvělého a přátelského týmu na pozici: TECHNIK JUNIOR - 1 SMĚNA (26.-31.000Kč + BONUS!)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce s jemnou mechanikou
  • montáž a testování přístrojů
  • příprava hotového výrobku k zákazníkovi
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • vzdělání v elektro oblasti výhodou, ale ne podmínkou!
  • znalost práce na PC
  • znalost AJ výhodou!

Co nabízíme?

  • stabilitu v perspektivní společnosti
  • nástupní bonus
  • možnost karierního růstu
  • pomoc se získáním elektro vyhlášky 50
  • práce na jednu směnu v čistém prostoru
  • zajímavé finanční ohodnocení s velkou škálou benefitů a bonusů
  • podporu při vzdělávání a osobním vývoji
  • jazykové kurzy
  • přivítáme absolventy, kteří mají zájem na sobě pracovat

  • místo výkonu práce: Brno