CONTROLLER ABSOLVENT (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Jste absolvent vysoké školy ekonomického směru, hovoříte anglicky nebo německy na pokročilé úrovni a výborně ovládáte práci v EXCELU? Pokud se chcete stát součástí významné mezinárodní společnosti a získat možnost profesního rozvoje, Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici: CONTROLLER ABSOLVENT (35-45.000 KČ)! Zašlete mi Váš životopis na sojkova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Controllingové analýzy nákladů, výnosů a ziskovosti, vyhodnocování odchylek
  • Denní komunikace v angličtině nebo němčině
  • Reporting
  • Odpovědnost za přípravu finančních analýz

Co požadujeme?

  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • komunikativní znalost anglického/německého jazyka
  • týmový hráč
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • příspěvek na dopravu
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • 25 dní dovolené

  • místo výkonu práce: Rokycansko