SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s plánováním kvality? Chcete pracovat v automotive odvětví? Domluvíte se bez problému anglicky a chcete angličtinu při práci aktivně využívat? Statistiky, analýzy a tvorba reportů jsou Vaší vášní? Pak neváhejte a pošlete nám své CV ještě dnes! Mezinárodní společnost, která vyrábí komponenty do automobilů, hledá posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýzy a koordinace optimalizace výrobních procesů a ukazatelů kvality
  • tvorba reportů v interním systému, životopisů výrobků
  • plánování kvality nových projektů
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ vzdělání v technickém oboru
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • časovou flexibilitu
  • znalost norem kvality a praxe je výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • balíček Benefit Plus
  • příspěvek na rekreaci
  • příležitost pro ABSOLVENTY
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha - východ