OBSLUHA SOUSTRUHŮ (JUNIOR I SENIOR)

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti s obsluhou soustruhů? Setkali jste se již při své práci s rozměrovými měřidly, nebo samotným programováním? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Strojírenská firma hledá novou posilu týmu na pozici: OBSLUHA SOUSTRUHŮ (JUNIOR I SENIOR)

Pracovní náplň

  • Jednoduché programování a korekce dle zkušeností, vše Vás i naučíme
  • Samostatná práce na zadaných zakázkách od špičkových firem
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Zkušenosti s obsluhou obráběcích center
  • Programování soustruhů (výhodou)
  • Znalost technické dokumentace
  • Ochotu pracovat na 12-cky

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Proplácené přesčasy
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na stravování

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.