VEDENÍ NOVÉHO ODD.AKTIVNÍHO CC-40 000 KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s vedením a motivováním kolektivu? Víte jak funguje agenda zákaznické podpory, umíte řešit problémy s chladnou hlavou a být příkladem pro svůj tým? Pak hledáme právě vás, zašlete mi svůj životopis a staňte se styčným důstojníkem, kolegou a mentorem našich asistentů.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená a řízení a organizaci procesů call centra
  • Úkolování a řízení operátorů
  • Dohled na plněním plánů
  • Vedení příslušné administrativy a evidence
  • Aktivní podílení se na optimalizaci procesů
  • Vedení hodnocení, statistik a reportů
  • Úzká spolupráce s dalšími kolegy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe na vedoucí pozici v oblasti podpory zákazníka
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Organizační, komunikační a analytické schopnosti
  • Výborná znalost práce na PC - Excel, Google tabulky
  • Zodpovědnost, iniciativa a pečlivost
  • Schopnosti samostatné práce i týmového hráče

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 40 000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost homeoffice
  • Kvartální bonusy a odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Freedays
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební telefon i k soukromým účelům
  • Kartu Benefit plus - 10 000 Kč/rok
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.