PROJEKTOVÝ MANAŽER FOTOVOLATICKÝCH SYSTÉMŮ (AŽ 75.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímáte se o FVE? Hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu? Upřednostňujete prostředí malé, ale rychle rostoucí české firmy? Tak nám o sobě dejte vědět a zašlete nám Vaše CV! Hledáme vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER FOTOVOLATICKÝCH SYSTÉMŮ (AŽ 75.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Řízení projektů výstavby fotovoltaických elektráren
  • Spolupráce na přípravě zadání projektů, návrhu použitých komponentů FVE
  • Rozpracování projektu na dílčí úkoly, kontrola a dohled nad plněním úkolů
  • Zpracování návrhů inovací technického řešení FVE, FVS
  • Optimalizace fotovoltaických systémů s navazujícími systémy
  • Vypočítávání ekonomické návratnosti navržených systémů
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Komunikace jak se zákazníky, tak i s dodavateli
  • Administrativa, pravidelné reportování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Znalost solárních a fotovoltaických systémů
  • Vyhláška č.50/1978 Sb.
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost práce s AutoCAD (výhodou)
  • Komunikativní znalost AJ (výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní)
  • Samostatnost, chuť se vzdělávat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Příplatky za přesčasy.
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu.
  • Mobil telefon i k soukromým účelům.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Klademe důraz na to, aby se naši zaměstnanci cítili dobře.

  • Nástup možný: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo pracoviště: Brno - Jih