IT Administration Manager (90-120.000 Kč)

Neaktivní nabídka

90000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se správou Windows systémů? Dokážete vést malý tým lidí? Domluvíte se plynně anglicky? Jedinečná pracovní nabídka z oblasti solární energetiky! Pošlete CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Správa a implementace IT systémů společnosti
  • Rozvoj a podpora business systémů
  • IT support projekty – ČR a zahraničí
  • IT vendor management, Security management atd.
  • Mentoring malého týmu a nové projekty v obl. IT

Co požadujeme?

  • Zkušenost se správou/vývojem ERP systémů
  • Pokročilá znalost M365 /AAD administrace
  • Zkušenost s Navision/Business Central, MS Sql
  • Dobrá znalost angličtiny pro mezinárodní komunikaci
  • Znalost libovolného skriptovacího jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • Samostatnou pozici s velkou možností realizace
  • Možnost mít vliv na směřování vývoje IT odd.
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost home-office
  • Moderní kanceláře a prima neformální kolektiv
  • Dárky k narozeninám

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.