SENIOR PERSONALISTA S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte stabilní zaměstnání v HR? Mluvíte plynule německy a chcete jazyk využít? Máte zkušenosti z podobné pozice? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost sídlící ve středočeském kraji hledá kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR PERSONALISTA S NJ

Pracovní náplň

  • Nábor nových zaměstnanců
  • Personální agenda
  • Prezentace firmy na veletrzích
  • Reportování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru/andragogiky
  • Praxe na podobné pozici
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni, AJ výhodou
  • Znalost MS Office – Excel, SAP
  • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Stravování, penzijní připojištění, odborná školení

  • místo výkonu práce: Mělník