STAVBYVEDOUCÍ BRNO (až 80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Stavební společnost s dlouhodobou tradicí a působením převážně na území celého Jihomoravského kraje, zabývající se výstavbou bytových a nebytových budov. Hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: STAVBYVEDOUCÍ BRNO (až 80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování.
  • Kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality.
  • Koordinace práce podřízených pracovníků, jejich rozdělení na stavby.
  • Řízení činností podle projektové dokumentace, kontrola souladu prováděných prací s PD.
  • Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení.
  • Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informovat vedení společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky.
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek.

Co požadujeme?

  • Vzdělání min. střední odborná škola stavební.
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 5 let.
  • Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace.
  • Samostatnost při řešení svěřených úkolů
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office – Word, Excel).
  • Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.
  • Řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič.

Co nabízíme?

  • Neformální pracovní prostředí s rodinnou atmosférou.
  • Práci na HPP nebo IČO.
  • Volné víkendy.
  • Motivační systém ve vazbě na výsledku zakázek.
  • Notebook a mobilní telefon.
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům.
  • Nástup možný: IHNED.
  • Místo výkonu práce: Brno a okolí.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.