TEAM LEADER .NET

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat pro dynamickou společnost v oblasti IT? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku C# a .NET? Máte zkušenosti s vedením týmu vývojářů a chcete mít pestré zaměstnání v přátelském kolektivu? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! TEAM LEADER .NET

Pracovní náplň

  • Vedení projektu
  • Zodpovědnost za metodiku vývoje
  • Programování rozsáhlých systémů
  • Vedení týmu vývojářů
  • Komunikace se zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • Min. 4 roky komerční praxe s C# a .NET
  • Min. 2 roky praxe s vedením týmu vývojářů
  • Pokročilou znalost relačních databází
  • Pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s Microsoft produkty

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v prostředí dynamické firmy
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Podpora vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.