VÝROBNÍ INŽENÝR (38-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

Nespokojenost je základ pokroku! Taky rzíš tohle heslo? Baví Tě neustále něco vylepšovat a zvyšovat spolu s kolegy kvalitu výrobku? Pak mi pošli životopis na vlckova@acjobs.cz Buď náš: VÝROBNÍ INŽENÝR (38-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Půlroční prémie

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za konkrétní výrobní procesy
  • spolupráce s ostatními kolegy napříč společností
  • zavádění vylepšení do výroby - komunikace s vedoucími

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • komunikativní angličtinu
  • perfektní orientaci v technické dokumentaci
  • praxi na obdobné pozici (znalost Kaizen, Lean a pod.)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravu v závodní kuchyni
  • podpora vzdělávání a osobního růstu
  • pololetní prémie
  • roční prémie
  • příspěvek na volný čas
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na dopravu
  • multisportku

    Místo výkonu práce: Plzeň