KOORDINÁTOR/KA LOGISTIKY (28 - 38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Nebo jste absolvent s chutí pracovat v logistice? Obě odpovědi jsou v pořádku! Pokud máte dobrou angličtinu a nebojíte se mluvit, chceme vidět váš životopis! Rozrůstající se výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici: KOORDINÁTOR/KA LOGISTIKY (28 - 38.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • zajištění dodávek materiálu
  • zajištění expedice výrobků k zákazníkům
  • komunikace se zahraničím
  • koordinace výrobního plánu
  • nastavování procesů logistiky
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na podobné pozici - výhodou!
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou!
  • samostatnost, komunikativnost a organizovanost
  • logické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotovanou závodní jídelnu
  • Multisport kartu
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce a další...

  • lokalitu Vyškovsko