SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ - AŽ 40 000 KČ + BENEFITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte již praxi z výrobního prostředí, ideálně ze skladu, pojem o skladovém hospodářství a navíc se obstojně domluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás, hledáme Logistu, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu, který vyrábí brzdové třmeny do automobilů celého světa v zajímavém prostředí slévárny.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na vedení expedice a spolupráce napříč odděleními celé společnosti
  • Příprava podkladů k příjmu a expedici zboží
  • Řízení nakládek kamionů
  • Vedení skladového hospodářství v interním systému
  • Denní komunikace se zákazníky a interními dopravci
  • Zodpovědnost za inventurní stavy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe z výrobního prostředí, ze skladu výhodou
  • Znalost skladového hospodářství - obrovskou výhodou
  • Znalost práce na PC - Word, Excel...
  • AJ - úroveň B2
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmového hráče

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Čtvrtletní a věrnostní bonusy
  • Kariérní postup a navyšování mzdy
  • Pružná pracovní doba
  • Dotovaná strava
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dnů dovolené
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.