SPECIALISTA NÁKUPU S ANGLIČTINOU (35 - 48.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Toužíte po změně a hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti jako nákupčí ve výrobní společnosti? Domluvíte se bez problému s dodavateli v angličtině? Pokud hledáte rozvoj u stabilní společnosti, která neustále roste pak jste tu zcela správně! Pošlete mi svůj životopis a pracujte u nás jako: SPECIALISTA NÁKUPU S ANGLIČTINOU (35 - 48.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • komunikace a jednání s dodavateli
  • vyjednávání o cenách
  • rozvoj a rozšiřování dodavatelské sítě
  • hodnocení dodavatelů
  • reporting
  • správa systému

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání v technického oboru
  • předchozí zkušenosti v oblasti nákupu
  • zkušenost z výrobní společnosti výhodou!
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni nutností
  • ŘP sk. B
  • reprezentativní vystupování
  • vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • Multisport kartu a další...

  • lokalitu Vyškovsko