ŠIKOVNÝ TECHNIK - MONTÉR (29-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 33000 Kč

Jsi manuálně zručný? Chceš mít volné víkendy? Dokážeš pracovat podle výkresové dokumentace? Pošli nám svůj životopis! Zavedená česká společnost s přátelským kolektivem hledá posilu do svého týmu na pozici: ŠIKOVNÝ TECHNIK - MONTÉR (29-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce s materiálem podle výkresové dokumentace
  • Montážní práce na základě požadavků
  • Kontrola kvality svárů, začištění a provádění zkoušek
  • Průběžná a finální kontrola zhotovených výrobků

Co požadujeme?

  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Odpovědný a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Moderní výrobní prostory
  • Možnost osobního i profesního růstu

    Místo výkonu práce: Zdiby

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.