MISTR ELEKTROÚDRŽBY - ZAJÍMAVÝ PLAT A SKVĚLÉ BONUSY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Hledáme šéfa - mistra ve svém oboru, který dokáže motivovat a vést svůj tým tak, aby bylo zabezpečeno co nejefektivnější a hladké fungování svěřeného úseku. Jste to vy? Pošlete mi svůj životopis a zjistíme to.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Mistr zajišťuje přímé vedení techniků údržby
  • Organizuje práci týmu
  • Plánuje směny, sleduje a vyhodnocuje činnost a plnění úkolů
  • Rozvíjí, motivuje a hodnotí zaměstnance
  • Dohlíží na dodržování 5S na pracovišti
  • Eviduje požadavky na výrobu
  • Vyhodnocuje náročnost výroby a efektivní rozložení v týmu
  • Rozvijí a udržuje skladové hospodářství náhradních dílů (hladiny zásob, objednávky)
  • Spolupracuje s technologem údržby
  • Zajišťuje externí servis strojů a zařízení a plnění úkolů preventivní údržby
  • Podílí se na projektech vedoucích ke zlepšení kvality a produktivity výroby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru nejlépe elektro
  • Praxe na podobné pozici
  • Vyhláška 50, min. §6
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost čtení výkresové dokumentace (elektrická schémata, výkresy)
  • Práce na PC a jeho programech
  • Znalost SAP výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivý a proaktivní přístup
  • Odolnost vůči stresu
  • Přirozeně autoritativní a motivující
  • Ochota pracovat na 2 směny R/N

Co nabízíme?

  • Plat, na kterém se jistě domluvíme
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Adaptační program
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Svoz z vybraných zastávek ZDARMA
  • Místo výkonu: Brno venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.