KRÁL JAKOSTI A KVALITY (80-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

Kvalita je tvůj životní styl a nebojíš se pořádné výzvy? Chceš se realizovat a ve svém království si zavést vlastní zákony? Pokud na to máš, tak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Koruna čeká a ty můžeš být náš příští: KRÁL JAKOSTI A KVALITY (80.-100.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní organizace veškerých procesů v kvalitě
  • podpora a vedení fungujícího, stabilního týmu
  • tvorba a kontrola dokumentů a reportů
  • péče o vztahy se zákazníkem

Co požadujeme?

  • perfektní znalost kvality a jejích nástrojů
  • prokazatelné manažerské zkušenosti
  • skvělé vyjednávací schopnosti a organizace práce
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • služební automobil i k soukromým účelům
  • manažerský motivační program
  • možnost příspěvku na relokaci
  • možnost realizovat se na novém projektu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • vlastní organizace práce
  • dovolená 5 týdnů

  • místo výkonu práce: Tachovsko