TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE - ELEKTRO

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte elektro vzdělání? Výborně, bez toho to nepůjde. Vyznáte se v oblasti energetiky či silnoproudu? Jste technický typ a s čísli Vám to taky jde? Rádi komunikujete a radíte zákazníkům? A zvládnete to i v angličtině? Hledáme právě Vás! Pošlete nám životopis a získejte práci jako: TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE - ELEKTRO

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Technické řešení před naceněním
  • Specifikace potřebného vybavení
  • Hodnocení nabídky dle technických parametrů
  • Koordinace dodavatele
  • Technický support pro zákazníky
  • Cenotvorba
  • Spolupráce s dodavateli a obchodními zástupci
  • Komunikace se zákazníky
  • Občasné zahraniční cesty

Co požadujeme?

  • Min. SŠ v elektro oboru
  • Praxi na pozici servisního technika/ energetika/ elektro projektanta
  • Orientaci v oblasti silové energetiky a silnoproudu
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost s projektováním vysokého napětí výhodou
  • Zkušenost se servisem, instalací a uváděním do provozu elektrických silnoproudých zařízení výhodou
  • Ochotu občas jezdit na služební cesty do zahraničí

Co nabízíme?

  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Možnost home office
  • Příspěvky na zdraví, sport, kulturu a volný čas
  • Příspěvky na vzdělávaní
  • Příspěvky na pojištění
  • Notebook a mobilní telefon
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.