PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ (65-73.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 73000 Kč

Hledáte zajímavou práci v projektovém managementu? Ovládáte anglický jazyk na velmi dobré úrovni a chtěli byste pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná zahraniční výrobní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ (65-73.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace podřízených v rámci mezinárodních týmů
  • Koordinace dodavatelů
  • Úzká kooperace s jednotlivými vedoucími projektu
  • Zodpovědnost za dodržení rozpočtu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s vedením projektu
  • AJ pokročilá znalost, NJ výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • a mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod