SPECIALISTA NÁBORU (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máš zkušenosti s náborem? Baví Tě hledat nové talenty a umíš pracovat s Linkedinem? Nechceš mít stres z plnění plánů, ale jistotu solidního příjmu? Pak mi pošli životopis na vlckova@acjobs.cz Pomoc nám s hledáním talentů a buď: SPECIALISTA NÁBORU (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • komunikace s manažery pro zjištění požadavků na dané pozice
  • aktivní vyhledávání a oslovování uchazečů (především technické pozice)
  • zodpovědnost a možnost zefektivnit náborový proces ve společnosti

Co požadujeme?

  • zkušenosti s hledáním talentů
  • komunikativní AJ/NJ - pro komunikaci s kandidáty, ale i vedením
  • velmi dobrý time management a schopnost určovat priority
  • znalost PC a sociálních sítí

Co nabízíme?

  • MOŽNOST HOMEOFFICE
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • moderní prostředí
  • příspěvek na volný čas
  • firemní akce
  • perfektní tým

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.