OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ

Neaktivní nabídka

až 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte alespoň krátkou praxi v oddělení nákupu? Hledáte perspektivní zaměstnání na pozici Operativní nákupčí v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti v Plzeňském kraji? Máte zkušenosti ve strojírenství a pokročilou znalost anglického jazyka? Potom je tato nabídka právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost v Plzeňském kraji hledá nového kolegu na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ

Pracovní náplň

  • objednávání a zajištění materiálu pro výrobu
  • sledování termínů dodávek materiálu v závislosti na včasné přípravě materiálu pro výrobu
  • každodenní komunikace s dodavateli (tuzemskými i zahraničními)
  • vzájemná spolupráce mezi odděleními
  • odpovědnost za zajištění plynulého chodu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti z výrobní firmy výhodou – nejlépe oddělení nákupu
  • nutná velmi dobrá znalost AJ - každodenní komunikace; znalost FJ výhodou
  • dobré technické povědomí
  • schopnost pracovat v týmu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • odborné a jazykové kurzy
  • příspěvky na PP/ŽP
  • příspěvky na stravování
  • školení

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj