INŽENÝR KVALITY (50 - 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Hledáte stabilní zaměstnání, kde uplatníte své zkušenosti z oblasti kvality výroby? 8D, 5S a Ishikawa pro vás nejsou cizí pojmy? Anglicky se taky domluvíte? Výborně! Hledáme právě Vás! Významná společnost hledá posilu týmu na pozici: INŽENÝR KVALITY (50 - 65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kvalitu v sériové výrobě
  • Dohled nad kontrolou kvality a pracovníky analýzy
  • Podílení se na odhalování příčin vzniku chyb a provádění nápravných opatření
  • Řešení neshod dle metod a nástrojů kvality
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků
  • Příprava dokumentace pro audit

Co požadujeme?

  • Min. SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, NJ výhodou!
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost metod pro řízení kvality (FMEA, 8D report, quality tools)
  • Znalost práce na PC - MS Office, SAP
  • Pečlivost, proaktivita

Co nabízíme?

  • Práce na zajímavých projektech ve stabilní společnosti
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Podpora při relokaci
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Další příplatky a bonusy k výplatě v rámci benefitního systému

  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod