NÁKUPČÍ JUNIOR (od 24.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23999 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Chcete se uplatnit v oblasti nákupu či logistiky? Máte rádi rozmanitou práci a oblast zemědělství Vám není cizí? Pak je tato pozice přesně pro Vás!! Společnost realizující zemědělské, obchodní a výrobní činnosti hledá novou posilu na pozici: NÁKUPČÍ JUNIOR (od 24.000 Kč)

Pracovní náplň

  • agenda nákupních a prodejních zakázek
  • objednávání dopravy
  • komunikace s dodavateli a sklady
  • administrativa spojená se smlouvami a zakázkami
  • práce s interním systémem

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (chemický či zemědělský obor velkou výhodou)
  • chuť zapracovat se
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • znalost práce na PC (Office, ERP systém)

Co nabízíme?

  • systém odměn a prémií
  • možnost postoupit na vyšší pozici
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dotované stravování, firemní akce
  • jazykové kurzy, odborná školení

  • místo výkonu práce: kraj Vysočina (Třebíčsko)