FINANČNÍ ÚČETNÍ (45-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi na pozici finanční účetní? Jste zodpovědný a týmový hráč? Umíte anglicky na komunikativní úrovni? Tak to hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis v anglickém i českém znění! Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ (45-60.000 KČ)

Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za pohledávky
  • Zpracovávání výdajů a cestovních příkazů
  • Zodpovědnost za bankovní účetnictví
  • Komunikace s bankami
  • Zodpovědnost za kontrolní výkazy, DPH, Intrastat
  • Spolupráce s daňovým a účetním poradcem
  • Správa kmenových dat

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - obor finance nebo obchodní administrativa
  • Praxi v oblasti účetnictví
  • Znalost DPH
  • Znalost MS Office - Excel (kontingenční tabulky)
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Praxe se systémem SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Ohodnocení odpovídající pozici
  • Bonusy a prémie
  • Home Office
  • Dovolená navíc + Sick days
  • Cafeterii
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání
  • Ideálně nástup ihned

  • Lokalitu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.