VÝVOJOVÝ INŽENÝR/-KA - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (60 - 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte praxi v oblasti vývoje? Zajímate se o oblast optiky? Uplatněte svůj potenciál v této oblasti a zašlete nám svůj životopis! VÝVOJOVÝ INŽENÝR/-KA - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (60 - 65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Příprava a koordinace designových změn produktu
  • Spolupráce s dalšími kolegy z vývoje
  • Udržování přehledu v požadavcích a standardech výrobku
  • Příprava technické dokumentace
  • Sledování legislativních požadavků na produkt

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • praxe na pozici vývojového inženýra v oblasti světelné techniky
  • Schopnost stanovování priorit
  • Znalost CAD
  • Kreativní myšlení
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v prosperujicí společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Kafeterii a další finanční bonusy
  • Prostor pro vlastní kreativitu

  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod