MISTR SKLADU

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti na pozici vedoucího skladu a vyznáte se v procesech skladu? Pohyboval jste se v AUTOMOTIVE prostředí? Umíte anglicky na komunikativní úrovni? Jestli Vaše odpověď byla 4x ANO, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis v anglické a české verzi! Nadnárodní společnost hledá kolegu na korporátní pozici: MISTR SKLADU

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Řízení oddělení logistiky
  • Nastavování a optimalizace skladových procesů
  • Implementace principů 5S a Lean
  • Vedení týmu kolegů
  • Práce s interním informačním systémem

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost z oblasti LOGISTIKY
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s implementací procesů na zlepšení
  • Manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Kariérní posun
  • Bonusy a prémie

  • Lokalitu: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.