PLC PROGRAMÁTOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Mezinárodní společnost se sídlem na Moravě nyní hledá PLCčkaře. Potřebujeme člověka do našeho týmu bez nutnosti cestování. Máte praxi v oblasti PLC programování či programování robotů? Pošlete mi svůj životopis a já Vám rád představím další informace. Budu se těšit!

Pracovní náplň

  • Programování PLC (Beckhoff, Siemens) automatů, vizualizací, robotů, testerů, servosystémů a jiné průmyslové automatizace a jejich údržba.
  • Spolupráce s projektantem elektrické části jednoúčelových strojů.
  • Tvorba příslušné dokumentace, například blokových diagramů, výkresů schémat zapojení, popisů funkce, kusovníků, návodů a jiných dokumentů
  • Podílení se na návrhu bezpečnostních obvodů, návrhů v rámci BOZP
  • Účast v aktivitách pro zlepšování jednoúčelových strojů.

Co požadujeme?

  • VŠ elektro zaměření / SŠ elektro zaměření.
  • Základní znalost programování.
  • Dobrá znalost PLC (Twin CAT 3, Step 7, Tia Portal).
  • MS Office – uživatelská úroveň.
  • Anglický jazyk na úrovni B1.
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace.
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu.

Co nabízíme?

  • Do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 %
    roční mzdy.
  • Příspěvek na dojíždění.
  • Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění.
  • Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
  • Pružná pracovní doba.
  • Týden dovolené a další volné dny navíc.
  • Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta.
  • Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče.
  • Místo výkonu práce: Brno a okolí.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.