OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO SPOTŘEBNÍ ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL (až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenost s obchodní činností v oblasti zdravotnictví? Jste ambiciózní a vnímáte překážku jako výzvu? Umíte dotahovat věci do konce? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá prodejem zdravotnického materiálu hledá posilu do svého týmu na pozici: Obchodní zástupce pro spotřební zdravotnický materiál (až 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky.
  • Zvyšování prodeje.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Analýza trhu.
  • Příprava a zpracování obchodních nabídek.
  • Služební cesty za zákazníkem.
  • Reporting.

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání.
  • Předešlou praxi v oblasti obchodu.
  • Ochotu se vzdělávat a rozvíjet.
  • Zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

  • Služební automobil.
  • Pozice vhodná pro ženy i muže.
  • Zajímavý bonusový systém.
  • Stravenky.
  • Multisport karta.
  • Teambuilding aktivity/hory se slevou i pro členy rodiny.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.