TESTOVACÍ ELEKTRO INŽENÝR

Neaktivní nabídka

39000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte elektro vzdělání a hledáte pozici ve vývoji a testování? Domluvíte se s kolegy ze zahraničí v angličtině? Pošlete nám životopis na pozici TESTOVACÍ ELEKTRO INŽENÝR !!!

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba výrobních a laboratorních testovacích zařízení
  • Od vývoje po sériovou výrobu
  • Správa MES (Manufacturing executive system)
  • Hledání řešení s výrobou a kvalitou
  • Nastavování, optimalizace procesů a inovace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ obor elektro (vyhlášku 50/78 Sb. §5, 6 výhodou)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • Základy programování (Java C++, iSHARP, MATLAB)
  • Znalost elektronických digitálních a analogových obvodů
  • Praxi v měření elektrických a jiných veličin
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Nejnovější technologie
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Roční bonusy, příspěvky na rekreaci, připojištění
  • Lokalitu Trutnov