TECHNICKÝ SERVIS PRO ZÁKAZNÍKY S NJ (40-55.000 Kč)

40000 - 55000 Kč

Baví Vás komunikovat se zákazníky a být tou důležitou osobou, která zákazníkům poradí, vysvětlí a najde řešení? Komunikace v německém jazyce pro Vás není překážkou a dokážete i technicky poradit? Pokud ano, pošlete mi životopis v němčině a češtině a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: TECHNICKÝ SERVIS PRO ZÁKAZNÍKY S NJ (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Telefonická podpora a poradenství pro specializované maloobchodní zákazníky
  • Vyřizování dotazů zákazníků
  • Kontrola v případě zpoždění dodávky
  • Zpracování objednávek oprav
  • Denní komunikace s mateřskou společností v zahraničí (technické upřesnění, podání nabídek, zadání objednávky)
  • Občasné návštěvy k TOP klientům

Co požadujeme?

  • Technické nebo obchodní vzdělání VÝHODOU
  • Komunikativní německý jazyk - slovem i písmem
  • Zkušenosti se zákaznickým servisem
  • ŘP sk B a ochotu cestovat
  • Zkušenosti s ERP systémem (ideálně v němčině)
  • Znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti s mateřskou firmou v zahraničí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • A mnoho dalších benefitů..!

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Daniela Hůrková DiS.
HR Consultant

+420739425983
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics