OBSLUHA OHRAŇOVÁKU NA 1 SMĚNU (26-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jsi technický typ a máš zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu / laseru? Hledáš práci na 1 směnu s volnými víkendy? Pak není na co čekat, pošli nám svůj životopis a rozšiř řady v úspěšné výrobní společnosti!!! Hledáme posilu na pozici: OBSLUHA OHRAŇOVÁKU NA 1 SMĚNU (26-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • práce podle výkresové dokumentace
  • kontrola vyrobených dílů
  • dodržování pracovních postupů
  • základní nastavení stroje a jeho údržba

Co požadujeme?

  • praxe v obsluze ohraňovacího lisu podmínkou
  • vyučení v technickém oboru výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • práce na 1 směnu
  • dovolená 25 dní
  • stravenkový paušál

  • místo výkonu práce: okolí Šternberka