AUTOELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA A VOLNÉ VÍKENDY - M/Ž(25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte v šuplíku výuční list v oboru Autoelektrikář? Baví vás opravovat elektro věci v autech a nezaleknete se ani větších kousků? Pak jste náš člověk! Zavedená společnost hledá posily na pozici: AUTOELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA A VOLNÉ VÍKENDY (25-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • zjištění závad na velkých vozidlech
  • opravy závad
  • servisní prohlídky

Co požadujeme?

  • výuční list v oboru autoelektrikář
  • praxe v oboru
  • řp. sk B, další výhodou
  • zručnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • dovolená 25 dnů
  • stravování na pracovišti
  • příspěvek na pojištění

  • místo výkonu práce: Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.