TECHNIK BOZP A PO

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí? Pracoval/a jste ve výrobní nebo stavební společnosti a hledáte změnu? Pak mi pošlete svůj životopis! Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: TECHNIK BOZP A PO

Pracovní náplň

  • Zastřešení oblastí BOZP, PO a ekologie
  • Odpovědnost za dodržování legislativy v daných oblastech
  • Recertifikační audity systémů ISO a kontroly pracovišť
  • Vedení dokumentace a agendy pracovních úrazů
  • Školení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti BOZP, PO a ekologie
  • Znalost MS office
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a 3 dny Sick days
  • Příspěvek na stravování a závodní kantýnu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog friendly office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výuku cizích jazyků a další kurzy
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Možnost Multisport karty

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!